Windows Vista kräkk sisaldab troojalast

Vaid veidi aega pärast Windows Vista ametlikku turulejõudmist (mõningate teadete järgi isegi enne seda) ilmus internetti programm nimega ‘Windows Vista All Versions Activation 21.11.06’, mis väidetavalt võimaldas aktiveerida Windows Vista piraatversiooni. Asjatundjate hinnangul on tegemist ettevõtetele mõeldud hulgilitsentsi aktiveerimisvõtmega, mis nõuab reaktiveerimist iga 180 päeva järel.

Lisavarustusena sisaldab kräkkimisprogramm troojalast nimega Trojan-PSW.Win32.LdPinch.aze, mis kõige järgi otsustades võimaldab kurjamitel piraatversiooni kasutaja arvutit kasutada nagu enda oma. Enamus tuntumaid viirustõrjeprogramme peaksid nimetatud troojalase siiski ära tundma.
Arvutikaitse.ee ühineb spetsialistide arvamusega, et legaalse Vista soetamine tuleb arvutikasutajale tõenäoliselt odavam kui piraatversiooniga kaasnevate probleemidega võitlemine. Kui vajate tasuta opsüsteemi, proovige parem Ubuntut.

3 thoughts on “Windows Vista kräkk sisaldab troojalast”

  1. isaand, mida te soovitate, ubuntut !? ubuntu on BÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ!!!!

    ma soovitaks hoopis siis piegm juba win95!!!

  2. Minu arust on Ubuntu vägagi hea hinna ja kvaliteedi suhtega.
    Windows 95-t teatavasti tasuta alla laadida ega paigaldada ei ole lubatud. Minu teada pole seda isegi mitte osta enam võimalik 🙂
    Kordan oma sõnumi veelkord üle: ärge kasutage piraattarkvara! Mitte sellepärast, et kodanik Gates liiga vähe teenib, vaid sellepärast, et kui teil sellega probleemid tekivad, olete tegelikult päris abitus seisus. Kui te tarkvara eest maksta ei soovi, kasutage tasuta, kuid legaalset tarkvara, olgu see siis Linux või mistahes muu vaba opsüsteem.

  3. Ma omalt poolt soovitaksin hoopis Mac OS X-i 🙂

    Ma ei taha siitkaudu jõuda naeruväärse ja äraleierdatud vaidluseni teemal kas Mac OS X on “turvaline” või “ei ole turvaline”.

    Aga kui arvutikasutajal on olemas valmisolek enamvähem mõistlikult käituda, on OSX-ga probleeme reaalselt ikkagi väga-väga vähe.

    Minu ahtake kogemus Linuxiga aga näitab, et mitte-liiga-süvitsi arvutispetsialisti jaoks on Linux liiga keeruline, et seda korralikult hallata. Mis peaks idee kohaselt riske juurde tootma.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga